جمعه, ۱ تیر ۱۴۰۳ / بعد از ظهر / | 2024-06-21
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 6723 |
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۴۷ |
182 بازدید
۰
2
ارسال به دوستان
پ

با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چشم‌ها بیش از پیش به نامزد‌های انتخاباتی و معاونان آن‌هاست. بدون شک یکی از خوش استایل‌ترین زنان در سیاست آمریکا و به خصوص در این روز‌های انتخاباتی، کامالا هریس، معاون نامزد انتخاباتی جو بایدن می‌باشد.

پایگاه خبری صدای شما: با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چشم‌ها بیش از پیش به نامزد‌های انتخاباتی و معاونان آن‌هاست. بدون شک یکی از خوش استایل‌ترین زنان در سیاست آمریکا و به خصوص در این روز‌های انتخاباتی، کامالا هریس، معاون نامزد انتخاباتی جو بایدن می‌باشد. خواندن اطلاعاتی در ارتباط با استایل این بانوی اهل سیاست، می‌تواند برایتان جالب باشد. در این مطلب به سبک لباس پوشیدن معاون دموکرات نامزد ریاست جمهوری، جو بایدن، نماینده مجلس سنا و دادستان کل سابق ایالت متحده آمریکا می‌پردازیم.

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در حال حاضر لباس‌ها و اکسسوری‌ها در کمترین درجه اهمیت قرار دارند. در مقابل این سابقه درخشان کامالا هریس در حرفه خود، تصمیمات تغییردهنده او و این که اولین زن رنگین پوست در جایگاه معاونت نامزد ریاست جمهوری آمریکاست برای او حائز اهمیت است. با این وجود از اعتبار سبک استایل او کاسته نشده است. مردم آمریکا طی چند سال اخیر به استایل او همانند دیگر زنان پیشرو در سیاست علاقمند هستند.

در نوع لباس پوشیدن او چند عنصر اصلی وجود دارد. کامالا هریس ۵۵ ساله استایل سیاسی خود را با همین عناصر حرفه‌ای جلوه می‌دهد. این عناصر مهم عبارتند از:

 • کت و شلوار
 • کفش کتونی
 • بلوز یقه پاپیونی
 • گردنبند دو رشته‌ای و گوشواره مرواریدی

بدون شک گردنبند دو رشته‌ای و گوشواره مرواریدی مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر استایل این زن زیبای سیاستمدار است و بیش از هر چیزی جلب توجه می‌کند.

مروارید، گوهر مورد علاقه سیاستمداران

مروارید به خاطر ذات بکر و نابی که دارد یا اینکه برخی آن را نماد فناناپذیری می‌دانند، مدت هاست مورد توجه زنان سیاست است. نانسی پلوسی، هیلاری کلینتون و آیانا پرسلی به طور مکرر از آن در اکسسوری‌های خود بهره می‌برند. حتی طرفدار پروپا قرص گوشواره‌های حلقه ای، الکساندریا اوکاسیوکورتز، به استفاده از گوشواره‌ی میخی مروارید معروف شده است.

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

اما انس سناتور کامالا هریس با مروارید سابقه‌ای عمیق‌تر از این ملاحظات سیاسی دارد. او در این عکس که در سن ۲۰ سالگی، در زمان فارغ التحصیلی از دانشگاه هووارد گرفته شده، جایی که او بخشی از انجمن AKA بود، رشته‌ای از مروارید بر گردن و دانه مروارید بر گوش آویخته است. داستانی افسانه‌ای پشت این علاقه است.

این انجمن گروهی ۲۰ نفری از بنیانگذاران و موسسین AKA را با نام ۲۰ مروارید یاد می‌کند. هر عضو جدیدی که به این انجمن می‌پیوندد نشانی مزین شده با ۲۰ مروارید را دریافت می‌کند.

گلندا گلاور، رئیس بین المللی Alpha Kappa Alpha و رئیس دانشگاه ایالتی تنسی گفت: «مروارید‌ها نماد تزکیه نفس و خرد هستند. ما دختران جوان را برای رهبری تربیت می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که آن‌ها دست به دست یکدیگر و با خردورزی عمل می‌کنند: این درک درستی از اساس انجمن AKA است.»

در ادامه مطلب نگاهی گذرا داشته‌ایم به برجسته‌ترین ترکیب‌های استایل او در دهه اخیر:

آگوست ۲۰۲۰، اولین کنفرانس مطبوعاتی جو بایدن

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در این رویداد کامالا هریس در حالی که کت و شلوار آبی، بلوز ساده سفید بر تن داشت و گردنبند قدرت را نیز بر گردن آویخته بود ظاهر شد. این استایل ساده و در عین حال زیبای او با کفش‌های پاشنه بلند کرِم رنگ همراه بود. استفاده از ماسک نیز انتخاب بسیار صحیحی بود تا بر اهمیت ماسک زدن در بحران کرونا به عنوان معاون سیاسی نامزد ریاست جمهوری آمریکا بیافزاید.


ژانویه ۲۰۲۰، کنفرانس مطبوعاتی پارلمان

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در این کنفرانس خبری که جهت استیضاح پرزیدنت دونالد ترامپ تشکیل شده بود کامالا هریس با لباس تماما سفید شرکت کرد. سیاستمداران زن ایالت متحده در طول ریاست جمهوری دونالد ترامپ به نیابت حمایت از حقوق زنان لباس سفید می‌پوشند.


آگوست ۲۰۱۹، سخنرانی کمپین انتخاباتی در آیووا

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

سناتور در این رویداد با یک استایل غیر رسمی شامل پیراهن سفید، شلوار جین و کتونی ظاهر شد.


مارس ۲۰۱۹، برنامه زنده جیمی کیمبل

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

کامالا هریس در این شو به عنوان نماینده حزب دموکرات دعوت شده بود. او در این شو با ارکان اصلی استایل خود یعنی کت و شلواری که آمریکایی‌ها به آن PantSuits می‌گویند، بلوز یقه پاپیونی و گردنبند مرواریدی مشهور خود حضور یافت.


ژانویه ۲۰۱۹، افتتاحیه مسابقه رالی

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در این رویداد گردنبند مروارید سیاه با کت و شلوار آبی رنگ کامالا هریس ترکیب شده و جلوه‌ای بی‌نظیر به این سیاستمدار خوش استایل بخشیده است.


اکتبر ۲۰۱۸، مجلس سنا

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در این رویداد کامالا هریس که منتظر است تا تایید مجلس سنا را برای کاندید شدن برت کاواناف بشنود از گوشواره و گردنبند مرواریدی خود صرفه نظر کرده است.


نوامبر ۲۰۱۶، جشن انتصاب کامالا به عنوان دادستان کل

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

پس از انتخابات مجلس سنا که کامالا هریس به عنوان دادستان کل انتخاب شد مثل همیشه کت و دامن مشکی خود را با گردنبند قدرتش (مروارید) مزین کرده بود.


اکتبر ۲۰۱۴، مراسم Vanity Power of Woman

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

کامالا هریس با کت و دامن مینیمالی که بسیار کم در پوشش او دیده شده با گردنبند نمادینش حضور یافت.


ژانویه ۲۰۱۳، مراسم Sean Penn and Friends Help Haiti Home Gala

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

بار دیگر در این مراسم کامالا هریس به ارکان اصلی استایل خود یعنی بلوز یقه پاپیونی بسنده می‌کند.


فوریه ۲۰۱۲، مراسم اهدا جوائز NAACP

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

لباس هریس، که با حریر نگین کاری شده تکمیل شده است نیز در این مراسم تأمل برانگیز است.


فوریه ۲۰۱۲، گردهمائی اعضای کنوانسیون ایالتی دموکرات‌ها

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

در این گردهمایی باز هم این سیاستمدار زن شیکپوش به ترکیب کلاسیک خود روی آورده است:

 • کت رنگی با بلوز مشکی
 • گوشواره میخی مروارید
 • گردنبند قدرت

ژانویه ۲۰۱۲، مراسم Cinema For Peace

 

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

تنها تفاوتی که او این بار در ترکیب کلاسیک خود ایجاد کرده، جایگزین کردن گردنبند ۵ رشته مروارید اوست.


ژوئن ۲۰۱۱، سبک ثابت غیر رسمی کامالا هریس

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

عناصر ثابت استایل غیر رسمی سناتور هریس در دهه گذشته تاپ مشکی، کت اسپورت مشکی، شلوار جین راسته و کتونی‌های Converse هستند.


نوامبر ۲۰۰۶، فستیوال Sundance

بررسی استایل کامالا هریس؛ گردنبندی از جنس قدرت

این عکس یهویی از دادستان سابق سن فرانسیسکو نشان می‌دهد که او در طول این دهه استایل خود را با کت ساده مشکی و گردنبند و گوشواره مرواریدی اطمینان بخش خود حفظ کرده است.

منابع: elle ، vanityfair

منبع خبر : برترینها


پایگاه خبری تحلیل صدای شما به هیچ حزب و سازمان و ارگانی وابسته نیست و بصورت شخصی ، کاملا بی طرف و با هزینه شخصی فعالیت و به نشر مطالب می پردازد ( ما صدای شما هستیم )

منبع خبر ( ) است و پایگاه خبری تحلیلی صدای شما در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 6723 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  50002245  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه پایگاه خبری تحلیلی صدای شما مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی صدای شما در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما